Facebook @surskatecamps  Instagram @surskatecamps  Hashtag #surskatecamps  Vimeo Sur skate camps  Napiš nám e-mail!

SUR SKATE CAMP 2018

Místo konání: Vrbno pod Pradědem
Termín konání: 22.7. – 28.7.2018
Camp určen pro: Všechny kategorie
Cena: 5390,- Kč


Už od roku 2006 vyrážíme každé léto na ty nejlepší skate prázdniny. Neplácáme dohromady spousty aktivit, ale věnujeme se tomu, co nás baví nejvíce, skateboardingu. Pro naši třináctou sezónu jsme si vybrali super lokaci ve Vrbně pod Pradědem, kde se uprostřed nádherné přírody nachází luxusní skatepark a také krytá hala s minirampou a malým street parkem. V blízkém okolí se také nachází 3 nové skateparky. Jeden z nich také navštívíme. Pokud chceš o prázdninách potkat nové kámoše, které baví skateboarding podobně jako tebe, zajezdit si se známými českými skaters a posunout svůj skateboarding na nový level, neváhej a přihlaš se na letošní Sur skate camp!


Opavská a Jihlavská Sur skate camp crew 2017. Klikni na obrázek a podívej se na videa z minulého roku.

 
 

Skatepark

Skatepark se ve Vrbně nachází na kraji města, jen chvilku pushování po stezce z ubytování. Skate scéna ve Vrbně je velice aktivní a tak každoročně v parku probíhá několik akcí a závodů. Skatepark postavila česká firma Fiveramps a vytvořila luxusní betonovou plazu, která nabízí jak street překážky, tak i radiusi a bazénový snake-run. Každý si zde tak najde to, co ho baví a možnosti sérek nevyčerpá ani za týden campu. Když se počasí zhorší, je zde k dispozici super kdytá minirampa s malou street částí, takže nás počasí nezaskočí!

Klikni na obrázek a podívej se na video z HF tripu do Vrbna.
 

 

Ubytování a strava

Ubytování se nachází v campu Dolina zhruba 300m od skateparku, který je dostupný pomocí cyklo stezky. Ubytování je v chatkách pro 4 osoby. Chatky jsou vybaveny elektřinou. Camp má společné sociální zařízení a sprchy. Pobyt je s plnou penzí, která je zajištěna také přímo v místě ubytování. V den příjezdu se začíná večeří a v den odjezdu se končí snídaní.

 

 

Další informace

Pro campery je připravena spousta contestů v rámci každého dne a také celocampová soutěž pro týmy, která se týká nejen skateboardingu, ale i dalších aktivit spojených s pobytem.

Díky spolupráci se SVČ Lužánky, je každý účastník pojištěn a na campu bude přítomen školený hlavní vedoucí a zdravotník. Camp bude natáčen a po skončení z něj vznikne video, které si bude moci každý účastník následně stáhnout. Camp podporuje ČAS (Česká Asociace Skateboardingu) a další partneři, kteří věnují ceny do soutěží a dárky pro campery. Na každého campera tak čeká nejenom Nomad skate deska s gripem a Horsefeathers campové triko zdarma, ale také spousta dárků od partnerů campu. V rámci přihlášky je také možné si zvolit místo skate desky celý skate komplet za příplatek 500 Kč.

Campové tričko a deska z 2017 (letošní zveřejníme na FB) / Ceny a uvítací dárky od partnerů.

 

 

Bodová rekapitulace

Sur skate camp ve Vrbně pod Pradědem je určen pro všechny výkonnostní kategorie camperů!

Termín konání campu je 22.7. – 28.7.2018.

Kompletní cena campu je 5390 Kč

Tato cena zahrnuje ubytování s plnou penzí na 6 dní (účastníci mají v den příjezdu večeři, v den odjezdu pak snídani). Ubytování a ceně je dále zahrnuta účast skate coachů, hlavního vedoucího, zdravotníka a pojištění camperů. Cena nezahrnuje dopravu na camp, tu si každý účastník zajišťuje sám. Pro letošní campy nabízíme omezený počet míst odvozu na trase Plzeň – Praha – Brno.

Na campu dostaneš zdarma:

  • Nomad skate desku s gripem
  • Horsefeathers campové tričko
  • Campové video a fotogalerii ke stažení
  • Uvítací dárky od partnerů campu

Počet míst na campu je omezen!

 

Nejlepší ukázkou, jak to u nás na campu vypadá, je video z kteréhokoliv ročníku. Více videí najdeš na našem Vimeo kanálu Sur skate camps.

 

Přihláška

Přihlášku na Sur skate camp 2018 najdeš na odkaze níže. Po jejím odeslání ti během následujícího týdne přijdou na zadaný kontaktní e-mail veškeré potřebné informace o campu, jeho platbě a věcech, které je třeba mít s sebou. Proto si zadaný e-mail pořádně zkontroluj. Cenu campu je třeba uhradit nejpozději do 30.6.2018. Po tomto termínu budou nezaplacené přihlášky vyřazeny a místa nabídnuta náhradníkům.

Těšíme se na společný týden plný skateboardingu!

 

PŘIHLÁŠKA NA SUR SKATE CAMP 2018

 

Naše odkazy:
Facebook @surskatecampsInstagram @surskatecampsHashtag #surskatecampsVimeo Sur skate campsNapiš nám e-mail!