Facebook @surskatecamps  Instagram @surskatecamps  Hashtag #surskatecamps  Vimeo Sur skate camps  Napiš nám e-mail!

CAMP 2017 / Horsefeathers week Opava / 13-19.8.

Místo konání: Opava
Termín konání: 13.8. – 19.8.2017
Camp určen pro: Všechny kategorie
Cena: 5.390,- Kč


Po 3 leté pauze se vracíme do Opavy a už se na to mega těšíme! Opavský skatepark prošel v roce 2012 velkou rekonstrukcí a je z něj super betonová skate plaza. Navíc koupání za rohem, super ubytko kousek od skateparku, no prostě ideální setup. Letošní camp je pod hlavičkou firmy Horsefeathers a tak se můžeš těšit i na pojezd s některým z Horsefeathers riderů. Koukni se na další info a vidíme se v srpnu!

Nejlepší představu o skateparku v Opavě, ale i campu celkově si uděláš z videa a tak přikládáme jedno z Eina weeku v Opavě v roce 2013:

 

 

Skatepark

Skatepark se v Opavě nachází v parku, kde je i hotel, ve kterém jsme ubytováni. Legendární dřevěný skatepark prošel v roce 2012 velkou rekonstrukcí a kluci z Fiveramps se postarali o novou luxusní betonovou plazu, která nabízí jak velkou street část, tak i luxusní bazén. Každý si zde tak najde to, co ho baví a možnosti sérek nevyčerpá ani za týden campu.


Fotky převzaty z webu Fiveramps.

 

 

Ubytování a strava

Ubytování camperů se nachází zhruba 300m od skateparku. Pokoje mají vlastní sprchu a WC. Plná penze je zajištěna také přímo v místě ubytování. Pokoje jsou vybaveny wifi připojením.

Pro campery je také připravena spousta contestů v rámci každého dne a také celocampová soutěž pro týmy, která se týká nejen skateboardingu, ale i dalších aktivit spojených s pobytem. Na campu je také plánovám jeden den se skate týmem značky Horsefeathers, který přijede campery navštívit a stráví s nimi celý den skateboardingem a skate contesty.

Podívej se na kompletní galerii z Eina weeku 2013 v Opavě na našem Facebook profilu.

 

 

Další informace

Díky spolupráci se SVČ Lužánky, je každý účastník pojištěn a na campu bude přítomen školený hlavní vedoucí a zdravotník. Camp bude natáčen a po skončení z něj vznikne video, které si bude moci každý účastník následně stáhnout. Camp podporuje ČAS (Česká Asociace Skateboardingu) a další partneři, kteří věnují ceny do soutěží a dárky pro campery. Na každého campera tak čeká nejenom speciální campová skate deska s gripem a campové triko, ale také spousta dárků od partnerů campu.


Campová deska z roku 2016 od @yakokarlik / Uvítací dárky od partnerů.

 

 

Rekapitulace

Horsefeathers week v Opavě je určen pro všechny výkonnostní kategorie camperů!

Termín konání campu je 13.8. – 19.8.2017.

Kompletní cena campu je 5.390,- Kč.

Tato cena zahrnuje ubytování s plnou penzí na 6 dní (účastníci mají v den příjezdu večeři, v den odjezdu pak snídani). Ubytování se sociálním zařízením přímo na pokoji. V ceně je dále zahrnuta účast skate coachů, hlavního vedoucího, zdravotníka a pojištění camperů. Cena nezahrnuje dopravu na camp, tu si každý účastník zajišťuje sám.

Na campu dostaneš zdarma:

  • speciální campovou desku s gripem
  • campové tričko
  • campové video a fotogalerii ke stažení
  • uvítací dárky od partnerů campu

Počet míst na campu je omezen!

 

 

Přihláška

Přihlášku na Horsefeathers week najdeš na odkaze níže. Po jejím odeslání ti během následujícího týdne přijdou na zadaný kontaktní e-mail veškeré potřebné informace o campu, jeho platbě a věcech, které je třeba mít s sebou. Proto si zadaný e-mail pořádně zkontroluj. Cenu campu je třeba uhradit nejpozději do 30.6.2017. Po tomto termínu budou nezaplacené přihlášky vyřazeny a místa nabídnuta náhradníkům.

Těšíme se na společný týden plný skateboardingu!

 

PŘIHLÁSIT SE NA CAMP

 

Naše odkazy:
Facebook @surskatecampsInstagram @surskatecampsHashtag #surskatecampsVimeo Sur skate campsNapiš nám e-mail!