Facebook @surskatecamps  Instagram @surskatecamps  Hashtag #surskatecamps  Vimeo Sur skate camps  Napiš nám e-mail!

CAMP 2017 / Ambassadors week Jihlava / 23-29.7.

Místo konání: Jihlava
Termín konání: 23.7. – 29.7.2017
Camp určen pro: Všechny kategorie
Cena: 5.390,- Kč


Do Jihlavy letos vyrážíme už po 3 a to z jasného důvodu,
v Jihlavě je nejlepší skatepark v České republice. Betonová plaza, která zde před několika roky vznikla obsahuje snad vše, na co si člověk vzpomene a to včetně obrovských bazénů. K tomu koupaliště jen přes řeku a ubytování kousek od parku. Prostě ideální lokace a tak už se těšíme,
až se letos v Jihlavě projedeme.

Nejlepší představu o skateparku v Jihlavě, ale i campu celkově si uděláš z videa a tak přikládáme video ze Sur skate campu v Jihlavě v roce 2016:

 

 

Skatepark

Skatepark v Jihlavě patří k těm novějším v České republice a na rozloze 650 metrů čtverečních nabízí vše, co si člověk může ve skateparku přát. Kluci z Mystic Constructions se zde opravdu vyřádili a tak park obsahuje nejenom velkou street část s bednama, manual boxama, railama a různýma pyramidama, ale také obrovský bowl. Navíc vše na luxusním povrchu a tak v parku můžeš cruisovat dokola a dělat jeden trik za druhým. Je to prostě nádhera, už se na park těšíme!

 

 

Ubytování a strava

Ubytování camperů se nachází zhruba 500m od skateparku. Pokoje mají vlastní sprchu a WC vždy pro 2 pokoje, z nichž většina je pro tři. Plná penze je zajištěna také přímo v místě ubytování. Pokoje jsou vybaveny wifi připojením.

 

 

Náplň campu

Pro campery je také připravena spousta contestů v rámci každého dne a také celocampová soutěž pro týmy, která se týká nejen skateboardingu, ale i dalších aktivit spojených s pobytem. Na campu je také plánovám jeden den se skate týmem značky Ambassadors, který přijede campery navštívit a stráví s nimi celý den skateboardingem a skate contesty. Mezi potvrzenými ridery jsou top jména českého skateboardingu jako Maxim Habanec, Martin Pek nebo David Luu!


Podívej se na kompletní galerii ze Sur campu v Jihlavě na Facebook profilu.

 

 

Další informace

Díky spolupráci se SVČ Lužánky, je každý účastník pojištěn a na campu bude přítomen školený hlavní vedoucí a zdravotník. Camp bude natáčen a po skončení z něj vznikne video, které si bude moci každý účastník následně stáhnout. Camp podporuje ČAS (Česká Asociace Skateboardingu) a další partneři, kteří věnují ceny do soutěží a dárky pro campery. Na každého campera tak čeká nejenom speciální campová skate deska s gripem a campové triko, ale také spousta dárků od partnerů campu.


Campová deska z roku 2016 od @yakokarlik / Uvítací dárky od partnerů.

 

 

Rekapitulace

Ambassadors week v Jihlavě je určen pro všechny výkonnostní kategorie camperů!

Termín konání campu je 23.7. – 29.7.2017.

Kompletní cena campu je 5.390,- Kč.

Tato cena zahrnuje ubytování s plnou penzí na 6 dní (účastníci mají v den příjezdu večeři, v den odjezdu pak snídani). Ubytování se sociálním zařízením přímo na pokoji. V ceně je dále zahrnuta účast skate coachů, hlavního vedoucího, zdravotníka a pojištění camperů. Cena nezahrnuje dopravu na camp, tu si každý účastník zajišťuje sám.

Na campu dostaneš zdarma:

  • speciální campovou desku s gripem
  • campové tričko
  • campové video a fotogalerii ke stažení
  • uvítací dárky od partnerů campu

Počet míst na campu je omezen!

 

 

Přihláška

Přihlášku na Ambassadors week najdeš na odkaze níže. Po jejím odeslání ti během následujícího týdne přijdou na zadaný kontaktní e-mail veškeré potřebné informace o campu, jeho platbě a věcech, které je třeba mít s sebou. Proto si zadaný e-mail pořádně zkontroluj. Cenu campu je třeba uhradit nejpozději do 30.6.2017. Po tomto termínu budou nezaplacené přihlášky vyřazeny a místa nabídnuta náhradníkům.

Těšíme se na společný týden plný skateboardingu!

 

PŘIHLÁSIT SE NA CAMP

 

Naše odkazy:
Facebook @surskatecampsInstagram @surskatecampsHashtag #surskatecampsVimeo Sur skate campsNapiš nám e-mail!